fbpx

Olaplex hooldus paneb juuksed särama ja muudab need tugevaks

Olaplex on esimene rahvusvaheliselt tunnustatud professionaalne juuksehooldustoode, mis võimaldab kaitsta juukseid erinevate keemiliste protseduuride käigus tekkivate kahjustuste eest. Olaplex sisaldab patenteeritud toimeainet, mis aitab taastada ja luua soola– ja disulfiidväävlisidemeid juukse südames e. korteksis, mis termilise, mehaanilise ja keemilise töötlemise käigus katkevad. Olaplexi ülesanne on taastada juukse sturktuuri. Lisaks tõhusale juukse seespidisele taastavale ja kaitsvale toimele omab toode ka kohest hooldavat ja tugevdavat toimet juukse väliskihil e. soomuskihil ning pikendab värvipüsivust. Olaplex on erakordne abivahend vältimaks juuste kahjustusi keemilise töötlemise ajal. Samuti on Olaplex äärmiselt tõhus eraldiseisva hooldusprotseduurina, et taastada ja tugevdada juba rikutud juukseid.

Olaplex nr. 1 ja Olaplex nr. 2 puhul on tegemist professionaalseks kasutamiseks mõeldud toodetega, mida kasutame igas oma värvitöös.

Olaplex nr. 3 on koduseks kasutamiseks mõeldud hooldustoodete seeria, mis pikendab salongihoolduse mõju. Need tooted leiad müügilt meie salongidest.

Olaplex nr. 4 on hoolduse mõju pikendamiseks ning  koduseks kasutuseks mõeldud šampoon. 

Olaplex nr. 5 on hoolduse mõju pikendamiseks ning  koduseks kasutuseks mõeldud palsam.

Olaplex nr. 6 on juuksekreem. 

Olaplex nr. 7 on juukseõli. 

Meilt saad Olaplex hoolduse juuste värvimisel tasuta!

Kui tuled meie juurde juukseid värvima, siis on teeme sulle ka Olaplexi hoolduse ja värvitööde hinnale midagi juurde ei lisandu. Kasuta juhust ja hoolitse oma juuste eest, sest iga kord, kui meil juukseid värvid, saad hoolduse kauba peale.

Vali sobiv aeg mugavalt E-broneeringust ja sa märkad vahet ka väga kajustunud juuste puhul!

Olaplex N°1 ja N°2 on ainult professionaalseks kasutamiseks salongis ning  ei niisuta ega toida juust. Olaplex N°3, N°4, N°5 ja N°6 on mõeldud koduseks kasutamiseks, et täiustada ja pikendada professionaalse hoolduse tulemust. 

Sinu juuksed on seda väärt ✨

Olaplex hooldus